Odhalení: Jack Dangermond je Zombie!

Od našeho zvláštního zpravodaje.
A je to tady! Sami cítíte, že našemu blogu schází trocha skandálních odhalení, sexuálně explicitních vyobrazení a bulvární duch vůbec.
Takže abychom se vyhnuli obvinění z intelektuálského estétství a lidové exekuci, odkazujeme ctěné publikum na článek vpravdě senzačního obsahu, a sice Společnost Jacka Dangermonda nemůžete zabít. Zkuste to, a jen ji to posílí.
A protože víme že Esri je Mr. Dangermond, odvažujeme se konkludovati titulek. Na kandidátku nesmrtelných uvažujeme eventuelně nepochybně snad ještě  Mrs. Lauru Dangermondovou.(Jako spolu-zakladatelku společnosti a patrně autorku geniálního způsobu kódování křivek do známého formátu shapefile).
Malý jazykový koutek:

  • nyní správně „Esri“ (čti „ezri“) již nadále není brána jako akronym Environmental Systems Research Institute, nějaký pátek se proto již nepíše „ESRI“ (čti „í-es-er-aj“), říká se tomu zpodstatnění, jak se to nazývá americky, Jack ví,
  • v Americe se Evropské miliardě říká billion.

 

Jeden komentář u “Odhalení: Jack Dangermond je Zombie!”

  1. Dovolím si drobné poznámky:
    – Budete-li číst článek o nemožnosti zabít Jacka D., neopomiňte odklikat i odkazy. Mohla by Vám ujít i docela podstatná zpráva o konci Google Maps Engine (https://developers.google.com/maps-engine/; http://www.esri.com/landing-pages/products/google-lp). Osobně mi to evokuje spíše známý horor o Otesánkovi: A Tebe taky sním…
    – Díky udělení medaile se objevily i snímky Laury D. (http://www.cgu.edu/PDFFiles/Presidents%20Office/Commencement2012/Bios/Laura%20Dangermond%20-%20Honorary%20Degree%20Recipient%20%282012%292.pdf). Žádné eventuelně se Laury D. netýká. Kde by bez ní Jack byl???

Napsat komentář