Akce Kulový blesk

Vážení čtenáři.

I když se to možná s ohledem na počet příspěvků v archivu blogu nezdá, máme tu čest uvítat Vás na zbrusu novém blogu / bloku editorů a příznivců (Pa)GIS, (Pa)MIS, (Pa)Katalogu a IISPP vůbec…

Podařilo se nám relativně bezbolestně přestěhovat obsah původního stejnojmenného blogu http://propagis.blogspot.cz včetně komentářů a ilustrací, takže náš nový blog je vlastně staronový. Přináší ovšem dvě podstatné novinky:

  • volbu veřejný / neveřejný pro publikování příspěvků
  • možnost rozšířit počet publikujících autorů

Čtenářům starého blogu v nejbližších dnech vytvoříme uživatelské účty, aby mohli proniknout i do vyhrazené části tohoto staronového blogu. Pokud mezi ně napatříte a máte zájem přečíst si i neveřejné příspěvky nebo se dokonce zapojit do okruhu přispěvatelů (v což doufáme), dejte nám vědět na kontaktní emailovou adresu gis@npu.cz.

 

Na setkávání na novém místě se těší

Zuzana Syrová a Šimon Eismann.

 

PS pro editory PaGIS a korektory PB:

Staronový blog běží na novém úložišti odd. GIS GnŘ na náměstí Svobody.  Toto úložiště nám nabízí řadu dalších možností. Postupně sem plánujeme především přesun sdílených dokumentů z Google Drive, kam prozatím vede většina odkazů na dokumenty v části určené pro Editory PaGIS. O změnách Vás budeme postupně informovat.

Napsat komentář